FC Kiekus Wanroij

 
                                 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
           
   
   

 

  Martien van Dommelen
 

 

Ik ben Martien van Dommelen, geboren in 1960 te Bakel en woon sinds 1964 in Sint Anthonis.

Ben gehuwd en heb één hobby en dat is fotografie. Ik vul een groot deel van de dagen met mijn hobby en dat helpt me dag door te komen zonder te gaan zitten somberen over mijn lichamelijke ongemakken.

Ik ben sinds 2025 weer lid van Fotoclub Kiekus na een jaar er tussenuit te zijn geweest.

Na een jaar afwezig te zijn geweest ben ik weer blij terug te zijn bij de fotoclub. 

Ik miste de uitdaging toen ik niet meer bij de fotoclub was, ik bleef mijn dingen doen zoals druppelfotografie, sportfotografie en irisfotografie.

Verder fotografeerde ik evenementen die in mijn woonplaats plaats vinden.

In de weekenden ben ik meestal te vinden bij mijn voetbalclub DSV om daar wedstrijden vast te leggen van de jeugd en het eerste elftal van de club.

Verder ben ik door mijn druppelfotografie toegetreden tot Kunstkring Sint Anthonis, waar ik enkele keren per  jaar mijn foto’s kan exposeren en verder heb ik al in diverse galeries geëxposeerd.

Bij de fotoclub wordt je uitgedaagd om buiten je comfortzone te gaan fotograferen zoals portretfotografie, landschap fotografie enz.

Ook miste ik de gezelligheid van je medeclubgenoten en de uitwisseling van je gezamenlijke hobby.

Ik ga weer elke twee weken met veel plezier naar de fotoclub waar tijdens de clubavond de opdrachten besproken worden die uitgeschreven worden aan het begin van het jaar.

 Het hoogtepunt van het jaar is voor mij altijd de expositie elk jaar rond de kerstdagen.

Daar kan iedereen zijn mooiste foto’s laten zien aan het vele bezoek.

 

Martien

 

 

 

 

 
  Klik hier om naar mijn galerij te gaan
 

Klik hier om naar mijn archief te gaan